Appartement Cosy Moderne Luxe

  • 60 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Appartement Cosy Moderne Luxe Marrakesh med 1 sovrum, som ligger 6 km från Ali Ben Youssef Medersa, erbjuder gästerna Wi-Fi. Cirka 10 minuters bilresa från den 60 m² stora lägenheten hittar du Medinan i Marrakech.

Lägenheten har en privat pool och en terrass.

Ett kök finns också till gästernas förfogande.

Den här lägenheten har ett behändigt läge, 6 km från tågstationen Marrakech. Inom 15 minuters bilresa från boendet kan gästerna besöka Jardin Arsat Moulay Abdessalam. Det tar 10 minuter med bil från Appartement Cosy Moderne Luxe till flygplatsen Marrakech Menara.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Appartement Cosy Moderne Luxe Marrakesh
Les Douces Nuits De Marrakech
Mobilpris

Les Douces Nuits De Marrakech

10
Exceptionellt 1 recension
411 m från boendet
Un Elegant Appartement A Louer A Marrakech Avec Deux Piscines Et Une Situation En Centre Ville
Mobilpris

Un Elegant Appartement A Louer A Marrakech Avec Deux Piscines Et Une Situation En Centre Ville

7.5
Bra 2 recensioner
457 m från boendet
USD 145 USD 131
per natt
Dar Fayz
Mobilpris

Dar Fayz

8.9
Fantastiskt 18 recensioner
1.3 km från boendet
USD 130 USD 117
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Marrakech Menara Flygplats
    6 km

    Tågstationer

    Marrakech tågstation
    6 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 12:00 till 15:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Appartement Cosy Moderne Luxe?
      Populära sevärdheter nära Appartement Cosy Moderne Luxe inkluderar bland annat Medinan i Marrakech, Ali Ben Youssef Medersa, Jardin Arsat Moulay Abdessalam.
    • Hur stort är Appartement Cosy Moderne Luxe?
      Appartement Cosy Moderne Luxe är 60 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Marrakech Menara Flygplats
    6 km

    Tågstationer

    Marrakech tågstation
    6 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Appartement Cosy Moderne Luxe Marrakesh

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng